WorldSkills Ukraine

        

            Всеукраїнський    конкурс     професійної   майстерності WorldSkills Ukraine вдруге відбувся в Україні 30 листопада -        1 грудня 2017 року у м.Київ. Конкурс професійної майстерності WorldSkills Ukraine  відбувся за підтримки Міністерства освіти України, Державної служби зайнятості та багатьох інших організації, які виявили бажання бути разом з родиною WorldSkills.
          
Конкурс пройшов у м. Києві на семи майданчиках, серед них -  і наш навчальний заклад, компетенція - "ПЕРУКАРСЬКЕ МИСТЕЦТВО".

    Протокол оцінювання учасників 

                                 

 ВІДЕО ЗВІТ

30 листопада

Жеребкування

30 листопада

Установчий семінар

1 грудня

Відкриття конкурсного дня. Жеребкування щодо теми змагання.

1 грудня

Модуль А -  - технологічна картка виконання жіночої стрижки на довгому волоссі

1 грудня

Модуль В - жіноча стрижка на довгому волоссі

1 грудня

Модуль С - виконання макіяжу

1 грудня

Модуль D - тематична жіноча зачіска 

1 грудня

Фінал

 ФОТО ЗВІТ

        

            Всеукраїнський    конкурс     професійної   майстерності WorldSkills Ukraine вперше відбувся в Україні 31 жовтня -        2 листопада 2016 року у м.Київ. Конкурс професійної майстерності WorldSkills Ukraine  відбувся за підтримки Міністерства освіти України, Державної служби зайнятості та багатьох інших організації, які виявили бажання бути разом з родиною WorldSkills.
             У конкурсі взяло участь 150 учасників з 25 регіонів країни. 

         Конкурс пройшов у м. Києві за 11 професійними компетенціями на восьми майданчиках, серед них -  і наш навчальний заклад, компетенція - "ПЕРУКАРСЬКЕ МИСТЕЦТВО".

                                  Вітаємо нашу ученицю Мелдере Олександру з 1 місцем!

        Перемога у WorldSkills Ukraine надає молодим людям можливість   взяти   участь   у   WorldSkills    International, який
відбудеться в столиці Об’єднаних  Арабських   Еміратів - Абу-Дабі в жовтні 2017 року.

ФОТО та ВІДЕО ЗВІТ

31 жовтня

Реєстрація учасників, фотосесія

31 жовтня

Участь моделей в репетиції дефіле

31 жовтня

Установчий семінар, жеребкування та закріплення за учасниками робочих місць

31 жовтня

Робота експертів з оціночними відомостями, інструктаж конкурсантів з охорони праці​

31 жовтня

Знайомство учасників та експертів з конкурсними майданчиками, робочими місцями

1 листопада

Урочисте відкриття

1 листопада

Модуль А - технологічна картка виконання жіночої стрижки на довгому волоссі

1 листопада

Модуль В - жіноча стрижка на довгому волоссі

1 листопада

Модуль С - виконання макіяжу

1 листопада

Модуль D - тематична жіноча зачіска на піднятому волоссі

1 листопада

Святковий концерт

1 листопада

Дефіле, нагородження

Вітаємо переможців!

 

 

1 місце - Мелдере Олександра 

 

 

 

2 місце - Куку Парасковія

 

 

3 місце - Василишин Христина

Учасники конкурсу

Мельник Віта Антонівна - ДНЗ «Вище професійне училище № 7 м. Вінниця» (номер за жеребкуванням - 15)

Пилипчук Богдана Олександрівна - Луцький центр професійно-технічної освіти (номер за жеребкуванням - 14)

Штанько Ярослава Олегівна - Дніпропетровський центр професійної освіти (номер за жеребкуванням - 5)

Коритіна Анастасія Олександрівна - Державний навчальний заклад «Артемівський професійний аграрний ліцей» (№147) - (номер 3)

Казмірківська Вікторія Володимирівна - ДПТНЗ «Житомирське вище професійне училище сервісу і дизайну» (номер 1)

Крак Олександра Юріївна - Ужгородське вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету (номер за жеребкуванням - 11)

Гайдай Ірина Ігорівна - Білоцерківський коледж сервісу та дизайну (номер за жеребкуванням - 12)

Царенко Анастасія Вікторівна - ДНЗ «Кіровоградський професійний  ліцей сфери послуг» (номер за жеребкуванням - 13)

Рибалка Юлія Анатоліївна - ДНЗ «Сєвєродонецький професійний ліцей» (номер за жеребкуванням - 19)

Лиситчук Роксолана Володимирівна - Львівське вище професійне училище побутового обслуговування (номер  - 2)

Мірошніченко Марина Володимирівна - Березівське вище професійне училище Одеського національного політехнічного університету (номер за жеребкуванням - 17)

Воробей Маргарита Петрівна - Рівненський професійний ліцей (номер за жеребкуванням - 7)

Зуєва Олександра Миколаївна - ДПТНЗ «Сумський центр ПТО з дизайну та сфери послуг» (номер за жеребкуванням - 18)

Василишин Христина Ростиславівна - Галицький коледж імені Вячеслава Чорновола (номер за жеребкуванням - 9)

Данілова Наталія Олександрівна - ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» (номер за жеребкуванням - 16)

Данилкова Тетяна Андріївна - ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» (номер за жеребкуванням - 4)

Степанець Світлана Миколаївна - Державний навчальний заклад «Черкаське вище професійне училище ім. Г.Ф. Короленка» (8)

Тимошенко Тетяна Олексіївна - ДПТНЗ «Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування» (номер - 20)

Куку Парасковія Миколаївна - Чернівецька Школа Краси Slava Studio (номер за жеребкуванням - 6)

Мелдере Олександра Глібівна - Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва (номер - 10)

 

 

Я заголовок. Дважды кликните по мне!

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now