Вишивальник, кравець

Індивідуальне оздоблення в одязі завжди модно та актуально. І хоча робота вишивальниць кропітка і тривала, неперевершений результат дійсно вартий цього. І мережка, і хрестик, і гладь, з першого погляду, відомі усім, мають безліч різновидів, яким можна навчитися. Дівчата стараються як бджілки. Адже треба опанувати більш, ніж 100 технік вишивки.

Навчання за професією:

*  на базі базової загальної середньої освіти (9 кл.):- «Вишивальник, кравець» – термін навчання  2 роки.

Вишивка є одним із найстародавніших видів декоративного мистецтва, розвиток якого не переривався ніколи – починаючи з непам’ятних часів і до наших днів. Прикрашаючи одяг і чимало предметів домашнього побуту, воно не вимагає численних пристосувань. Тканина, нитка і голка є у кожному домі. Вишивальниця виконує узори, орнаменти, створює цілі художні полотна, композиції.

Вишивальниця – професія, яка і сьогодні виявляється сучасною, необхідною, такою, що допомагає жити, утверджувати красу. 

Кравець – це провідна професія у виробництві одягу. Фахівці цієї спеціальності – люди творчі, відповідальні, естетично розвинені, які можуть виконати технологічну обробку будь-якого, навіть найскладнішого, вузла одягу і зібрати всі його деталі в готовий виріб.

Професія «Кравець» має стародавню історію і у всі часи вважалася почесною, адже від таланту і смаку кравців залежав зовнішній вигляд як простих городян, так і самих високопоставлених персон.

 

Творчий портрет педагога, майстра виробничого навчання за професією "Вишивальник".

 

Ганна Ушеренко. Ляхівка - майстер клас. 

 

Фотогалерея 

 

27 березня 2015 р. Проведення акції “Моя вишиванка”

 

 

 

 

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
Ушеренко Ганна Михайлівна,

Заслужений майстер народної творчості України, майстер виробничого навчання