Вишивальник, кравець

Індивідуальне оздоблення в одязі завжди модно та актуально. І хоча робота вишивальниць кропітка і тривала, неперевершений результат дійсно вартий цього. І мережка, і хрестик, і гладь, з першого погляду, відомі усім, мають безліч різновидів, яким можна навчитися. Дівчата стараються як бджілки. Адже треба опанувати більш, ніж 100 технік вишивки.

Навчання за професією:

*  на базі базової загальної середньої освіти (9 кл.):- «Вишивальник, кравець» – термін навчання  2 роки.

Вишивка є одним із найстародавніших видів декоративного мистецтва, розвиток якого не переривався ніколи – починаючи з непам’ятних часів і до наших днів. Прикрашаючи одяг і чимало предметів домашнього побуту, воно не вимагає численних пристосувань. Тканина, нитка і голка є у кожному домі. Вишивальниця виконує узори, орнаменти, створює цілі художні полотна, композиції.

Вишивальниця – професія, яка і сьогодні виявляється сучасною, необхідною, такою, що допомагає жити, утверджувати красу. 

Кравець – це провідна професія у виробництві одягу. Фахівці цієї спеціальності – люди творчі, відповідальні, естетично розвинені, які можуть виконати технологічну обробку будь-якого, навіть найскладнішого, вузла одягу і зібрати всі його деталі в готовий виріб.

Професія «Кравець» має стародавню історію і у всі часи вважалася почесною, адже від таланту і смаку кравців залежав зовнішній вигляд як простих городян, так і самих високопоставлених персон.

 

Творчий портрет педагога, майстра виробничого навчання за професією "Вишивальник".

 

Ганна Ушеренко. Ляхівка - майстер клас. 

 

Фотогалерея 

 

27 березня 2015 р. Проведення акції “Моя вишиванка”

 

 

 

 

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now