Семінари 

 

  28  квітня 2017р.   Гарне волосся – символ жіночності та здоров'я. 
28 квітня 2017 р. у Київському вищому професійному училищі швейного та перукарського мистецтва відбувся
семінар з професії "Перукар (перукар-модельєр) на тему:"Искусство создания Идеальных волос" з ТМ "HONMA TOKYO UKRAINE"

 

30 травня  На базі Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва відбувся майстер-клас на тему: Конкурсне направлення "Коротка техніка укладання" та "Довга мода" від Тренера збірної України, сертифікованого судді України, Чемпіона світу з перукарського мистецтва - Володимира Ніколаєва. Дуже вдячні за професіоналізм, корисні знання та поради.

 

  5  травня 2017р.   Колектив та студенти Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва з професії "Перукар (перукар-модельєр)» відвідали професійний майстер - клас від «UNITED BARBERS ACADEMY» на тему: «Junior barber Party: Барбер – дань моде или престижная профессия?».

 

8 грудня 2016 р.  Семінар  з ТМ "HONMA TOKYO UKRAINE"

 

 27 лютого 2017 р.     Вчимося далі! Перукар — це дуже обсяжна професія! Для тих, хто вже працює і бажає оновити знання технологій, розширити діапазон послуг, а також прагне відійти від однотипної роботи і стати сучасним та успішним фахівцем, ми колектив Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва за професією "Перукар (перукар-модельєр)" відвідали #семінар ТМ EMMEBI (Італія) на тему: "Секреты мастерства".

«Догляд і Стайлінг» від ТМ ЕSTEL

14 жовтня 2016 р. Семінар «Догляд і Стайлінг» від ТМ ЕSTEL.

 

Колористика

15 грудня 2016 р. Семінар "Колористика 1" з TM ЕСТЕЛЬ.

 

23 січня 2017 р.   майстер-клас : "5 шагов к идеальной коже" від команди професійних консультантів краси компанії MARY KAY+подарунки!!!

Я заголовок. Дважды кликните по мне!

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now