Перукар(перукар-модельєр)

Змінювати людей на краще, робити їх красивими, піднімати настрій – покликання перукарів. Погодьтеся, якщо поряд з вами привітна та гарна людина – це завжди приємно. Салони краси – це дійсно чудова ідея, проте догляд за своєю зовнішністю – ціле мистецтво, якому тут навчають професіонали. Майбутні перукарі-модельєри відпрацьовують свої навички  у навчальних перукарнях під пильним оком досвідчених майстрів. 

Show More

Навчання за професією:

*  на базі базової загальної середньої освіти (9 кл.):- «перукар (перукар-модельєр)» –  термін навчання  3 роки;

*  на базі повної загальної середньої освіти (11 кл.):- «перукар (перукар-модельєр)» – термін навчання  1,5 роки;

Перукар - це одна з найбільш відомих і шанованих професій, яка завжди користується попитом на ринку праці. А хто ж такий сучасний перукар?

Перш за все, професіонал високого класу. Перукар - це і художник, і психолог, і довірена особа. Цей фах чудовий тим, що майстер, виконуючи свою роботу з душею, дарує радість не тільки людям, а й сам отримує від своєї роботи величезне задоволення. Тим більше, що професія перукаря – це мистецтво, яке допомагає реалізувати свій потенціал. Хороший перукар завжди даруватиме людям тільки красу і своє неповторне мистецтво!

9-11 червня 2015 року у м. Запоріжжі відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії "Перукар". У конкурсі брали участь 25 учасників з різних областей України. Київську область представляла учениця нашого училища Павлюк Євгенія, гр. №102 (майстер в/н Шенкарук Ю.В.), яка увійшла до десятки кращих учасників конкурсу.

 

В рамках ХІІІ Міжнародного фестивалю перукарського мистецтва, моди і дизайну «КРИШТАЛЕВИЙ ЯНГОЛ» відбувся фінал  IV  Всеукраїнського  Чемпіонату з колористики "ESTEL COLOR", де учениця 204 групи Чайка Марина посіла ІІ місце - у номінації: "креативне фарбування волосся" (Майстер в/н Рябкова І.Л.) Вітаємо з перемогою! 

9 квітня 2015 р.

На базі Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва в рамках "Профікласу перукарської майстерності - 2" відбулися творчі змагання учнів у номінаціях "Нова коса", "Стильні кучерики" на умовах Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики, макіяжу, нарощування та декорування вій. 
Журі конкурсу: ОЛЕКСІЙ АНТОНЮК – президент Спілки Перукарів України; ФІЛОНЕНКО ОЛЕНА – суддя національних чемпіонатів, майстер-експерт міжнародного класу; КОТЕ КАВЕЛАШВІЛІ – майстер-експерт міжнародного класу.

 

9 квітня 2015 р.

 На базі Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва відбулася презентація нового проекту Євгена Калкатова (арт-директора "Patrice Beaute" та "KUUL" в Україні, перукаря-стиліста міжнародного класу, призера чемпіонатів перукарського мистецтва) "Новий формат" для учнів професійно-технічних навчальних закладів України за напрямком підготовки перукарів.

 

Підготовка до участі у IV Всеукраїнському Чемпіонаті з колористики «ESTEL COLOR_2015».Бажаємо  успіхів нашим учням у фіналі, який відбудеться 24 квітня2015р. в рамках ХІІІ Міжнародного Фестивалю "Кришталевий Янгол"!

 

6 лютого 2015 р.

Вітаємо нашу ученицю

Павлюк Євгенію з 1 місцем у міському конкурсі з професії “Перукар(перукар-модельєр)”

 

 

26 січня 2015 р.

Училищний конкурс з професії«Перукар(перукар-модельєр)»

 

Підготовка до участі  у IV Всеукраїнському Чемпіонаті з колористики «ESTEL COLOR».

 

 

 

Майстер-класи наших педагогів

 

Снігова королева 2013
Напів фінал
Снігова королева 2013
Фінал
Снігова королева 2014
Фінал
Снігова королева 2015
Напів фінал
Снігова королева 2015
Фінал
Снігова королева 2016
Напів фінал
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now