Оператор комп'ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних

З комп'ютером - на “ти”. Знають не тільки прикладні комп'ютерні  програми, але й багато інших. Вміють працювати у Photoshop і робити відеомонтаж. А також вивчають основи бухгалтерського обліку і відому комп'ютерну програму 1С-Бухгалтерія.

Оператор комп'ютерного набору

Show More

Навчання за професією:

*  на базі базової загальної середньої освіти (9 кл.):- - «Оператор комп’ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» - термін  навчання  3 роки;

*  на базі повної загальної середньої освіти (11 кл.):-- «Оператор комп’ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» - термін  навчання  2 роки;

Обліковець з реєстрації

бухгалтерських даних

       Серед більшості професій, які сьогодні популярні, є одна особлива – оператор комп’ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних. Основа майстерності оператора комп’ютерного набору – оволодіння найсучаснішими прикладними і графічними програмами, вміння працювати у глобальній мережі Internet, з електронною поштою, брати участь у телеконференціях, працювати з програмами "комп’ютерної верстки”. Оператор комп’ютерного набору, використовуючи спеціальні програми, вносить до бази даних персонального комп'ютера будь-яку інформацію, сортує матеріали, здійснює розрахунки, складає таблиці тощо.

         Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних веде роботи по різних видах оперативного обліку, проводить відповідні записи в первинних документах по видах обліку, в журналах або на картках, підраховує підсумки і складає встановлену звітність, відомості і зведення, приймає необхідні заходи по використанню сучасних технічних засобів.

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now