Молодший спеціаліст. Технології легкої промисловості. Моделювання та конструювання промислових виробів

Сьогодні на ринку легкої промисловості потрібні фахівці високого класу, які об'єднують в собі теоретичні та практичні знання в галузі дизайну одягу  - створення сучасних моделей одягу від ескізу до втілення творчого задуму в готовий виріб.

Show More

За спеціальностями:

- «Технології легкої промисловості. Моделювання та конструювання промислових виробів» – термін навчання  1 рік 6 міс.  

Спеціальність “Моделювання та конструювання промислових виробів” дуже цікава пропозиція для майбутніх дизайнерів одягу.

Сьогодні на ринку легкої промисловості потрібні фахівці високого класу, які об'єднують в собі теоретичні та практичні знання в галузі дизайну одягу.

Напрямок підготовки спеціальності “Моделювання та конструювання промислових виробів” - створення сучасних моделей одягу від ескізу до втілення творчого задуму в готовий виріб. Студенти нашого училища володіють художніми та практичними навичками по створенню моделей одягу. Все це сприяє і дає можливість випускникам ефективно виконувати обов'язки дизайнера одягу, конструкторів - модельєрів на швейних, трикотажних, хутряних підприємствах.

Училище може пишатися випускниками спеціальності “Моделювання та конструювання промислових виробів”, які показують себе гарними спеціалістами і фахівцями високого класу в галузі дизайну одягу.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now