Травень

1.jpg

7 травня 1945 року у французькому Реймсі начальник оперативного управління Верховного головнокомандування армійських сил Німеччини (ОКВ) генерал-полковник Альфред Йодль підписав акт капітуляції Німеччини. Але Антигітлерівська коаліція його офіційно прийняла вже 8 травня о 23:01 за берлінським часом – у той час у Москві вже було 00:01 9 травня. Відтак, більшість країн світу відзначає День Перемоги над нацизмом 8 травня (офіційна назва свята – "День перемоги в Європі"), а країни колишнього СРСР – на день пізніше, 9-го.
8 травня День пам’яті та примирення ми відзначаємо в унісон із більшістю європейських країн. Друга світова – найжахливіша в історії війна, в тому числі і в українській. Ми, на відміну від Москви, не збираємося приватизовувати велику спільну перемогу усіх народів Радянського Союзу та країн антигітлерівської коаліції. Але й зрікатися своєї вагомої частки в подоланні нацизму – теж не будемо. Відзначаючи День пам’яті та примирення, ми перш за все віддаємо данину поваги мільйонам наших співвітчизників, які рятували від нацизму Україну, Європу та світ.

11.05.2019 навчальний заклад взяв участь у загальноміському заході з нагоди святкування «Дня матері», що відбувся у Парку ім. Т. Шевченка

1.jpg

16.05.2019 в училищі відбувся профорієнтаційний захід "Місто майстрів". На свято завітали вихованці дитячого садка №476, спеціальної ЗОШ "Надія", навчально-реабілітаційного центру № 17, учні шкіл № 149,166, 300, 178, 69. Гості брали участь у майстер-класах, флешмобі, цікавій вікторині та отримали подарунки. 

21.05.2019 в навчальному закладі відбувся випуск слухачів групи № 113, які навчались за направленнями центрів зайнятості за професією "Перукар (перукар-модельєр)" - майстер в/н Богуцька О.Ю.

23.05.2019 відбувся 11 Всеукраїнський фестиваль молодих дизайнерів зачіски та стилю в КНУКіМ. В якому прийняли участь студенти 103 групи з професії "Перукар (перукар-модельєр)" - майстри в/н Прощенко Ж.В., Мазніченко Ю.Ф., класний керівник Бичкова О.В.
І місце у номінації "Коктельна зачіска з елементами плетінь" посіла учениця 101 гр. Петрова Анна (майстер в/н Поліщук І.Я.), візаж - викладач Семенюк С.В.
Вітаємо з перемогою!

1.jpg

28.05.2019 відбулось підведення підсумків конкурсу "Творче джерело - 2019" та "Art Work".

1.jpg

Вітаємо ученицю 304 гр. Погорілу Альону, яка отримала диплом ІІІ ступеня у міському конкурсі фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва з професії "Кухар"

1.jpg

28.05.2019 відбулось підведення підсумків конкурсу "Творче джерело - 2019" та "Art Work".

ІІ місце - театральний гурток у номінації "Театр" - керівник 
Наталія Тітенко ;

ІІ місце - хореографічний гурток - керівник Ірина Тихонова.
Грамотою відзначено Олександру Мороз (гр. № 101) у номінації "Солісти".
Подяки отримали Олександр Мазур (гр. №106) та Войцех Вікторія (гр. №106) за активну участь у XIV Міському фестивалі "Київський вальс".
Грамотою нагороджено керівника гуртка "Художньо-декоративного мистецтва - Олену Погібіну.
Вітаємо переможців та учасників конкурсу! Так Тримати!

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now