Кравець, закрійник

Мода змінюється, а стиль лишається. Робити людей стильними, зі смаком їх вбирати – кропітка, але дуже корисна справа.

Show More

Навчання за професією:

*  на базі базової загальної середньої освіти (9 кл.)-  «Кравець, закрійник» –  термін навчання  3 роки;

*  на базі повної загальної середньої освіти (11 кл.): - «Кравець, закрійник» – термін навчання  2 роки;

Кравець – це провідна професія у виробництві одягу. Фахівці цієї спеціальності – люди творчі, відповідальні, естетично розвинені, які можуть виконати технологічну обробку будь-якого, навіть найскладнішого, вузла одягу і зібрати всі його деталі в готовий виріб.

Професія «Кравець» має стародавню історію і у всі часи вважалася почесною, адже від таланту і смаку кравців залежав зовнішній вигляд як простих городян, так і самих високопоставлених персон.

Закрійник – майстер, який допомагає обрати фасон моделі одягу  відповідно до тенденцій моди, індивідуальних особливостей фігури, віку і зовнішності замовника, а також пошивних властивостей тканини; здійснює розкрій матеріалів відповідно до зроблених  вимірів для пошиття чи ремонту одягу.

      Щорічний конкурс молодих                         дизайнерів одягу 

              "Ситцева рапсодія"

4 квітня 2013 року у Київському вищому професійному училищі швейного та перукарського мистецтва відбувся захід "Погляд з минулого" за мотивами трипільської культури.
Пропонується вашій увазі відеорепортаж з цього заходу.(Колекції одягу "Вишиванка", "Мавка", письменниця Марія Морозенко, народний майстер України з реконструкції кераміки Трипільської цивілізації Людмила Смолякова, заслужений артист україни Ігор Якубовський, нова колекція одягу за мотивами трипільської культури, уривки відеопроекту "Погляд з минулого" та багато чого іншого...)

Погляд з минулого

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now