Міжнародна співпраця

          На запрошення Асоціації неформальної освіти Литовської республіки, Кедайняйського центру професійної підготовки 25-29.05.2017 р. в Литві перебували  доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва та директор Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва Наталія Горбатюк.

         Візит відбувся на підтвердження намірів про встановлення прямих партнерських контактів між колективами Кедайняйського центру професійної підготовки  та Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва.

Литовські колеги і особисто директор Центру Дангірас Качінскас запропонували змістовну програму візиту,  в рамках якої відбулися зустрічі в Департаменті професійної освіти Міністерства освіти і науки Литви; Республіканському центрі розвитку кваліфікації та професійної освіти; Муніципалітеті Кедайнянського району.

        Киянам була надана можливість відвідати Вільнюський центр секторальної професійної підготовки. Директор  Центру Рита Песюкайтуте поділилась особливостями роботи та перспективами розвитку навчального закладу.

        Та найбільш очікуваними були зустрічі в Кедайняйському центрі професійної підготовки.  Знайомство з педагогічним колективом, учнями, персоналом засвідчили багато спільного в організації навчання, в бажанні вдосконалення роботи. Насиченим та пізнавальним було знайомство  зі спеціалістами відділів  промисловості, обслуговування, транспорту та бізнесу , з навчально-матеріальною базою.

       У спілкуванні виникло чимало ідей взаємного запозичення досвіду  та розвитку співпраці між нашими колективами.

Дякуємо колектив Кедайняйського центру професійної підготовки за сердечний прийом, насичену культурну програму! Очікуємо на зустріч в Києві!      ФОТОЗВІТ

 

  28  квітня 2017р.   У рамках співпраці між Кедайнянським центром професійної підготовки і Київським вищим професійним училищем швейного та перукарського мистецтва для учнів було проведено урок з історії на тему: Україна - Литва: діалог культур.

 

   У рамках співпраці між Кедайнянським центром професійної підготовки і Київським вищим професійним училищем швейного та перукарського мистецтва для учнів було проведено віртуальну екскурсію «Мандрівка Литвою: міста Вільнюс, Кедайнян» та показано презентацію «Литва – перлина Прибалтики»

 

23 січня 2017 р.   Договір про співпрацю з  Кедайняйським центром  професійної  підготовки (Литва)

 

              23 січня 2017р. відбулася подія, очікувана колективом Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва,  передісторія якої розпочалася на початку грудня 2016.

        Під час відвідування училища Дангірасом Качінскасом - директором Кедайняйського центру професійної підготовки була досягнута домовленість щодо співпраці навчальних закладів м. Кедайняй та м. Києва в галузі освіти. Досвід роботи колективів заслуговує на поширення, викликає жвавий обопільний  інтерес, тож директори навчальних закладів Дангірас Качінскас  та Наталія Горбатюк при зустрічі в Києві сформулювали наміри про спільні дії.

             Договір про співпрацю після детального опрацювання обома сторонами, підписаний спочатку в Києві, авіа поштою був доставлений в Литву. А після підписання 23.01.2017р. паном Дангірасом Качінскасом, дія договору розпочалася! Договір передбачає встановлення прямих партнерських контактів, обмін методиками навчання молоді, узагальнення досвіду роботи з незайнятим населенням, а також поглиблене знайомство педагогів та учнів з культурою, історичними цінностями українського і литовського народів.

           Нині ініціативна група Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва узагальнює пропозиції щодо заходів знайомства з Литвою.

             Щасливої співпраці!

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now