4-6 жовтня 2018 р. в Києві відбувся Міжнародний конкурс ресторанних технологій «BestCookFest-2018». Команда нашого навчального закладу взяла участь у 7 номінаціях змагань серед учнів навчальних закладів та здобула нагороди:

  • Христич М.К. - III місце в номінації «Страва з риби»;

  • Ковальчук В.В. - II місце в номінації «Ресторанний десерт»;

  • Корсак В.В. - III місце в номінації «Страва з риби»;

  • Корсак В.В- III місце в номінації «Чорний ящик»;

  • Литвиненко К.О. - I місце в номінації «Ресторанний десерт»;

  • Мельник В.В. - III місце в номінації «Ресторанний десерт»;

  • Мельник В.В. - II місце в номінації «Сучасна кухня»;

  • Мельник В.В. - III місце в номінації «Чорний ящик»;

  • Сухоцька М.С. - III місце в номінації «Страва з м’яса»;

  • Линник Є.О. - III місце в номінації «Страва з м’яса птиці»;

  • Д¢яченко П.Ю.- II місце в номінації «Аутентична національна кухня»;

  • Д¢яченко П.Ю.- III місце в номінації «Чорний ящик».

ВІТАЄМО наших призерів!!!

До суддівства змагань з кулінарного і кондитерського мистецтва Міжнародного конкурсу ресторанних технологій «BESTCооkFEST-2018» були запрошені всесвітньо відомі кулінари та судді Всесвітньої Асоціації кулінарних Союзів (WACS): Томас Гуглер (Саудівська Аравія), Йосип Царевич (США), Сефер Япіджі, Байрам Озрек, Мамут Уянік (Туреччина), Саркіз Якубян, Йозеф Арбід (Ізраїль), Думіту Кумарасі (Шрі-Ланка), П’єр Газанес-Парентон (Франція), Марія Шрамко (Ісландія), Мімоза Балла (Албанія), Девід Мішель Мізон (Великобританія), Еріх Главіца (Хорватія), Гвідо Дебоно (Мальта), Даніела Пантіч Влаховіч (Сербія), Алан Пайєн (Маврикій), Донг Йонг Парк, Кім Джонг Су (Республіка Корея), Алі Траболсі (Ліван), Крістос Готсіс (Греція), Буйанделгер Доріготов, Батбаатар Рагча (Монголія), Роман Девід Таубер (Польща) та ін.

 

14-17 листопада

 В рамках харчової виставки-ярмарку «ПРОДЕКСПО» з 14 по 17 листопада в м. Мінську, (Білорусія) відбулися Міжнародний чемпіонат кондитерського мистецтва та конкурс професійної майстерності кондитерів. Найкращі кондитери - професіонали та аматори з Польщі, Росії, Білорусії, України та інших країн, представили відвідувачам і членам міжнародного журі вишукані витвори у різних номінаціях.
Команда нашого навчального закладу
взяла участь у двох номінаціях змагань серед учнів навчальних закладів та здобула 7 медалей:
у номінації «Цукрові квіти»

Золота медаль - Міняйло Надія (105 гр.) – майстер в/н Павлюк О.В.
у номінації «Художня робота з тіста, пряники ручної роботи»
Золота медаль - Міняйло Надія (105 гр.) – майстер в/н Павлюк О.В.
Золота медаль - Кирилко Валентина (105 гр.) – майстер в/н Павлюк О.В.
Золота медаль - Денис Максим (106 гр.) – майстер в/н Литвинко Т.В.
Золота медаль - Христич Марія (206 гр.) – майстер в/н Литвинко Т.В..
Золота медаль - Турчин Богдан (304 гр.) – майстер в/н Порубенська Ж.Ф.
Золота медаль -Осадчук Катерина (304 гр.) – майстер в/н Порубенська Ж.Ф.
ВІТАЄМО ЗОЛОТИХ ПРИЗЕРІВ!!! 
Дякуємо майстрам виробничого навчання та викладачам!
Педагоги та учні училища познайомились із колегами з провідних білоруських навчальних закладів, презентації яких були представлені на «Лінійці коледжів». Сподіваємося на майбутню співпрацю з ними.

 

31  жовтня - 03 листопада

 Команда училища кухарів відвідала Міжнародний фестиваль-шоу у сфері гостинності та ресторанного бізнесу Horeca SHOW Lviv 2017, в рамках якого відбувся Конкурс «Дні Української кухні 2017р.», організований Асоціацією кулінарів "Західна Шеф Група".
24 учні змагалися в різних номінаціях та
отримали 33 медалі.

 

Номінація: «Хлібобулочні вироби»
Золота медаль – Корсак Валентин (105 гр.) – майстер в/н Люта Г.Д.;
Золота медаль – Митрофанов Костянтин (105 гр.) – майстер в/н Люта Г.Д.
Золота медаль – Жуковський Євген (106 гр.) – майстер в/н Павлюк О.В.
Золота медаль – Босий Іван (105 гр.) – майстер в/н Люта Г.Д.
Золота медаль – Бородавка Владислав (105 гр.) – майстер в/н Павлюк О.В.

Золота медаль – Черепинець Василь (304 гр.) – майстер в/н Порубенська Ж.Ф.
Золота медаль – Христич Марія (206 гр.) – майстер в/н Литвинко Т.В.
Золота медаль – Рибнікова Юлія (206 гр.) – майстер в/н Литвинко Т.В.
Золота медаль – Майдан Тетяна (106 гр.) – майстер в/н Сиволобова Л.С.
Золота медаль – Дитина Веніамін (106 гр.) – майстер в/н Сиволобова Л.С.
Бронзова медаль – Лещенко Анастасія (106 гр.) – майстер в/н Сиволобова Л.С.
Бронзова медаль – Денис Максим (106 гр.) – майстер в/н Литвинко Т.В.

Номінація: «Перша страва»
Бронзова медаль – Дьяченко Павло (207 гр.) – майстер в/н Волинець Л.В.
Номінація «Основна страва з риби»
Золота медаль – Мельник Василь (207 гр.) – майстер в/н Волинець Л.В.
Срібна медаль – Христич Марія (206 гр.) – майстер в/н Литвинко Т.В.
Бронзова медаль – Митрофанов Костянтин (105 гр.) – майстер в/н Люта Г.Д.

Номінація «Основна страва з м’яса»
Золота медаль – Литвиненко Катерина (206 гр.) – майстер в/н Вітвіцька Н.І.
Срібна медаль – Корсак Валентин (105 гр.) – майстер в/н Люта Г.Д.
Срібна медаль – Жуковський Євген (106 гр.) – майстер в/н Павлюк О.В.
Срібна медаль – Ричка Даніїл (304 гр.) – майстер в/н Порубенська Ж.Ф.
Срібна медаль – Мельник Василь (207 гр.) – майстер в/н Волинець Л.В.
Бронзова медаль – Рибнікова Юлія (206 гр.) – майстер в/н Литвинко Т.В.
Бронзова медаль – Сліпуха Сергій (304 гр.) – майстер в/н Порубенська Ж.Ф.
Бронзова медаль – Дьяченко Павло (207 гр.) – майстер в/н Волинець Л.В.

Номінація «Основна страва з птиці»
Золота медаль – Погоріла Альона (206 гр.) – майстер в/н Литвинко Т.В.
Срібна медаль – Черепинець Василь (304 гр.) – майстер в/н Порубенська Ж.Ф.
Срібна медаль – Ковтун Валерій (106 гр.) – майстер в/н Литвинко Т.В.
Срібна медаль – Панкова Валерія (207 гр.) – майстер в/н Волинець Л.В.
Бронзова медаль – Рудковська Олена (105 гр.) – майстер в/н Люта Г.Д.
Бронзова медаль – Сачко Наталія (105 гр.) – майстер в/н Павлюк О.В.
Бронзова медаль – Кільовий Максим (304 гр.) – Майстер в/н Кільова В.М.

Номінація «Десерт»
Срібна медаль – Баловнєва Анастасія (206 гр.) – майстер в/н Вітвіцька Н.І.
Бронзова медаль – Панкова Валерія (207 гр.) – майстер в/н Волинець Л.В.

ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ!

 

20 травня  Учні та майстри Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва брали участь у Першому кулінарному Кубку Херсона. 
ІІ місце у номінації "Приготування супів" посіла

Сухоцька Марія учениця гр. № 108 (майстер в/н Інтелегатор Н.М.)
Вітаємо з пермогою!!!

 

Фото

 

  25 квітня 2017р.   Міський конкурс професійної майстерності 2017

Професія :"Кондитер". Наші учні - призери конкурсу.
Лобода Лідія, гр.305 (майстер в/н Волинець Л.В.) - 5 місце
Волошина Валерія, гр.206 (майстер в/н Мартинюк О.О.) - 4 місце
Вітаємо!

 

  28-31 березня 2017 р.  Учні та майстри виробничого навчання Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва брали участь у Міжнародному чемпіонаті з кулінарного і кондитерського мистецтва «FoodLandBukovina-2017» та посіли призові місця.

- Арт-клас «Вироби з тіста» 
І місце - Лобуцький Віктор - гр. 106 (майстер в/н - Вітвіцька Н. І. ) 
- Арт-клас «Святковий торт» 
І місце - Лобода Лідія - гр. 305 (майстер в/н - Волинець Л.В. ) 
І місце - Юрченко Анастасія - гр. 207 (майстер в/н - Порубенська Ж.Ф. ) 
- Сучасна кухня 
ІІ місце - Литвиненко Катерина - гр. 106 (майстер в/н - Вітвіцька Н. І. ) 
ІІ місце - Христич Марія - гр. 106 (майстер в/н - Литвинко Т. В.) 
ІІ місце - Сліпуха Сергій - гр. 207 (майстер в/н - Порубенська Ж.Ф. ) 
ІІІ місце - Мельник Василь - гр. 107 (майстер в/н - Волинець Л.В.) 
ІІІ місце - Надточенко Олексій - гр. 105 (майстер в/н - Даценко Т.П.)
- Страва з риби та морепродуктів 
І місце - Духота Алла - гр. 205 (майстер в/н - Люта Г.Д. ) 
І місце - Ричка Даніїл - гр. 207 (майстер в/н - Орлівська Т.М. ) 
ІІІ місце - Погоріла Альона - гр. 106 (майстер в/н - Литвинко Т. В.) 
ІІІ місце - Володін Владислав- гр. 207 (майстер в/н - Орлівська Т.М. ) 
- Страва з телятини 
І місце - Турчин Богдан - гр. 207 (майстер в/н - Порубенська Ж.Ф. ) 
ІІІ місце - Рибнікова Юлія - гр. 106 (майстер в/н - Литвинко Т. В.) 
ІІІ місце - Дяченко Павло - гр. 107 (майстер в/н - Волинець Л.В.) 
- Аутентична національна кухня 
І місце - Гордієнко Дмитро - гр. 205 (майстер в/н - Люта Г.Д. ) 
- Шеф кухар 
ІІ місце - Бондарчук Антон - гр. 305 (майстер в/н - Волинець Л.В.) 
- Вегетаріанська страва 
ІІ місце - Володін Владислав - гр. 207 (майстер в/н - Орлівська Т.М. ) 
- Страва з птиці 
ІІ місце - Панкова Валерія - гр. 107 (майстер в/н - Волинець Л.В.) 
- Страва із свинини 
ІІІ місце - Мельник Василь - гр. 107 (майстер в/н - Волинець Л.В.) 
Чорна скринька 
І місце – майстри виробничого навчання Порубенська Жанна, Волинець Людмила, Литвинко Тетяна 
ІІІ - місце - Ричка Даніїл, Сліпуха Сергій, Турчин Богдан - (майстер в/н Порубенська Ж.Ф.) 
ІІІ - місце - Панкова Валерія, Лобода Лідія, Бондарчук Антон (майстер в/н - Волинець Л.В.) 
Вітаємо з перемогою!!! 

9-11 листопада 2016 року

HoReCa Show Lviv​

Команда дівчат з волейболу

   9 -11 листопада, у Львові відбувся найбільший в Україні фестиваль готельно-ресторанного бізнесу – HoReCa Show Lviv, що поєднав на одному майданчику міжнародний конкурс кухарів, бар-шоу, ярмарок фермерських продуктів, виставку обладнання, свято вуличної їжі та лекторій від досвідчених готельєрів і рестораторів.

   Впродовж трьох днів, під дахом виставкового комплексу Південний Expo, HoReCa Show Lviv зібралися ресторатори і готельєри, сотні кухарів, тисячі відвідувачів. Також у рамах фестивалю відбувся ярмарок вакансій для тих, хто шукає роботу чи працівників у готельній та ресторанній сфері. Організатори подбали про те, щоб нові знання та цікавий досвід отримали і професійні кухарі, й аматори, і ресторатори, і готельєри, і керівники, й адміністратори, і лінійний персонал, а також маркетологи та HR-менеджери ресторанів та готелів. 

   ВІТАЄМО  НАШИХ учнів,   ПРИЗЕРІВ HoReCa Show Lviv!

 

Сліпуха Сергій - 1 місце

Череповець Василь - 2 місце

Ричка Даніїл - 2 місце

майстер в/н Порубенська Ж.Ф.

Володін Владислав - 2 місце

майстер в/н Орлівська Т.М.

Ковальчук Володимир - 2 місце

майстер в/н Люта Г.Д.

Кильовий Максим - 2 місце

Богушев Андрій - 3 місце

майстер в/н Інтелігатор Н.М.

1-3 листопада 2016 року відбувся II International Culinary Festival BESTCookFEST

 в рамках Міжнародного експофоруму ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» з нагоди започаткування діяльності громадської спілки «Український кулінарний союз».

В ході  проведення фестивалю фахівці з різних країн світу демонстрували високий рівень кулінарної майстерності, професійний досвід та ноу-хау кулінарного мистецтва, які в подальшому будуть запроваджені в практичну діяльність закладів ресторанного господарста.  Суддями змагань стали всесвітньовідомі зірки кулінарного мистецтва, які є акредитованими фахівцями  WACS, World Association of Chefs' Societies з різних країн світу- Саудівська Аравія , Індія , Польща , Сербія , Ізраїль, Ісландія, Туреччина, Хорватія,   Австрія, Албанія та Україна.

                   

 На конкурсі наше училище представляли учні 2-3 курсів, отримали Сертифікати про участь та Дипломи призерів.

Сліпуха Сергій                - Диплом 1 ступеня в номінації "Сучасна кухня"

Черепинець Василь      - Диплом 3 ступеня в номінації "Страва з м'яса"

                 Майстер в/н - Порубенька Ж.Ф.

Кравченко Іван               - Диплом 3 ступеня в номінації "Страва з м'яса

Уривська Наталія           - Диплом 3 ступеня в номінації "Національна аутентична страва" 

 Воробйов Артем           - Сертифікат 

              Майстер в/н - Литвинко Т.В.

Ковальчук Володимир   - Сертифікат

Духота Алла                      - Диплом 3 ступеня в номінації "Страва з м'яса" 

Боднар Дмитро                - Сертифікат 

              Майстер в/н - Люта Г.Д.

Бондарчук Антон          - Диплом 2 ступеня в номінації "Страва з м'яса" 

               Майстер в/н - Волинець Л.В.

     Володін Влад     - Сертифікат

             Майстер в/н - Орлівська Т.

Командний конкурс "Чорний ящик"

Ковальчук Володимир, Духота Алла, Боднар Дмитро - Диплом 3 ступеня

Майстер в/н - Люта Г.Д.

 

Командний конкурс "Чорний ящик"

Кравченко Іван, Уривська Наталія, Воробйов Артем - Диплом 3 ступеня

Майстер в/н - Литвинко Т.В.

 

Командний конкурс "Чорний ящик"

Яковицький Олександр, Бондарчук Антон, Мултих Єлізавета - Сертифікат

Майстер в/н - Волинець Л.В.

 

    Вітаємо наших учнів та їх майстрів!


Мултих Єлизавета - 207 гр. (майстер в/н Волинець Л.В.)
І - місце - номінація "Арт-клас "Святковий торт"";
ІІ - місце номінація "Страва з м'яса ягняти"
ІІ - місце - номінація "Сучасна кухня"
Бондарчук Антон - 207гр. (майстер в/н Волинець Л.В.)
І місце - номінація "Ресторанний десерт"
ІІІ місце - номінація "Страва з м'яса птиці"
Джиранов Віктор - 305 гр. (майстер в/н Інтелегатор Н.М.)
ІІІ місце - номінація "Страви з риби і морепродуктів"
ІІІ місце - номінація "Шеф Юніор -2016
А також у командному заліку у номінації "Краща команда кухарів Юніорів (чорна скринька)" отримали срібні медалі.
Вітаємо наших переможців!!!

З 1 по 3 червня 2016 р. в місті Чернівцях відбувся Міжнародний чемпіонат Best Cook 2016

Я заголовок. Дважды кликните по мне!

З 1 по 3 червня 2016 р. в місті Чернівцях відбувся Міжнародний чемпіонат з кулінарного і кондитерського мистецтва серед юніорів «BEST Cook FEST Junior – 2016», в якому учні КВПУШПМ  брали участь і здобули такі призові місця:

Учні КВПУШПМ брали участь у «BEST Cook FEST Junior – 2016»

4-6.11.2015 р. відбувся І міжнародний кулінарний фестиваль BEST Cook FEST, де учні КВПУ Швейного та перукарського мистецтва брали участь і здобули такі призові місця:

 номінація "Індивідуальний практичний клас

- Ресторанний десерт"
2 місце - Олена Авдиш - гр.206(майстер в/н Литвинко Т.В.)
2 місце - Марина Шаповал - випускниця (майстер в/н Волинець Л.В.)

номінація "Індивідуальний практичний клас - Юніори
2 місце - Серафіма Цуканова - гр. 206 (майстер в/н Литвинко Т.В.)
3 місце - Дмитро Троценко - 105 гр.(майстер в/н Люта Г.Д.)
3 місце -Артем Воробйов - гр.206 (майстер в/н Литвинко Т.)
Вітаємо наших переможців!!!

Побачити більше фото...
Побачити більше фото...
Побачити більше фото...

Про фестиваль...

20-21 квітня 2016 р. Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва брало участь у VII Всеукраїнському конкурсі юніорів з кулінарного мистецтва і сервісу, що проходив у Київському національному університеті культури та мистецтв. 
У змаганнях наші учні зайняли такі місця:
- номінація "Ресторані десерти"
II місце - Бабич Єгор; III місце - Духота Алла; ІІІ місце - Бондарчук Антон;
- номінація "Страва з птиці"- I місце - Духота Алла;
- номінаія "Оригінальна страва з гідробіонтів" -I місце - Мироненко Валерія; II місце - Рогоза Надія;
- номінація "Оригінальна основна страва"-ІІІ місце - Бондарчук Антон;
- номінація "Сучасна Українська кухня"-ІІІ місце - Мултих Єлизавета
- номінація "Етнічна основна страва"-II місце - Осадчук Катерина;
- номінація "Страва з баранини"-I місце - Володін Владислав.
Дякуємо за активну участь всім учням та майстрам виробничого навчання. 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now