Архів новин 2015-2016 навчального року

30 червня 2016р. у Київському вищому професійному училищі швейного та перукарського мистецтва відбувся ВИПУСК- 2016, де почесними гостями були друзі та партнери Калкатов Є., Лєканов О., Сухомлинова М., Войтюк К. 
ВІТАЄМО!!! УРА!!

З 1 по 3 червня 2016 р. в місті Чернівцях відбувся Міжнародний чемпіонат з кулінарного і кондитерського мистецтва серед юніорів «BEST Cook FEST Junior – 2016», в якому учні КВПУШПМ  брали участь і здобули такі призові місця:


Мултих Єлизавета - 207 гр. (майстер в/н Волинець Л.В.)
І - місце - номінація "Арт-клас "Святковий торт"";
ІІ - місце номінація "Страва з м'яса ягняти"
ІІ - місце - номінація "Сучасна кухня"
Бондарчук Антон - 207гр. (майстер в/н Волинець Л.В.)
І місце - номінація "Ресторанний десерт"
ІІІ місце - номінація "Страва з м'яса птиці"
Джиранов Віктор - 305 гр. (майстер в/н Інтелегатор Н.М.)
ІІІ місце - номінація "Страви з риби і морепродуктів"
ІІІ місце - номінація "Шеф Юніор -2016
А також у командному заліку у номінації "Краща команда кухарів Юніорів (чорна скринька)" отримали срібні медалі.
Вітаємо наших переможців!!!

 28.05.2016 колектив КВПУ швейного та перукарського мистецтва брав участь у звітному концерті присвяченому Дню Києва, що проходив у парку ім. Т.Г. Шевченка та проводив профорієнтаційну роботу. На цьому святі були підведені підсумки міського огляду-конкурсу художньої самодіяльності серед професійно-технічних навчальних закладів м. Києва
Наші досягнення.
І місце - номінація "Театри"
ІІІ місце - номінація "Вокалісти та дуети".
А також навчальний заклад отримав подяку за високий ідейно-художній рівень та виконавську майстерність під час проведення міського огляду-конкурсу декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва серед учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Києва.

24.05.2016р. учні Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва Авдиш Олена та Бобрієвич Дмитро взяли участь у міському конкурсі на краще виконання танцю серед учнів професійно-технічних навчальних закладів освіти м. Києва, присвяченого святкуванню дня Києва та отримали грамоту у номінації "Сучасний погляд"
Вітаємо!!!

20-21 квітня 2016 р. Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва брало участь у VII Всеукраїнському конкурсі юніорів з кулінарного мистецтва і сервісу, що проходив у Київському національному університеті культури та мистецтв. 
У змаганнях наші учні зайняли такі місця:
- номінація "Ресторані десерти"
II місце - Бабич Єгор; III місце - Духота Алла; ІІІ місце - Бондарчук Антон;
- номінація "Страва з птиці"- I місце - Духота Алла;
- номінаія "Оригінальна страва з гідробіонтів" -I місце - Мироненко Валерія; II місце - Рогоза Надія;
- номінація "Оригінальна основна страва"-ІІІ місце - Бондарчук Антон;
- номінація "Сучасна Українська кухня"-ІІІ місце - Мултих Єлизавета
- номінація "Етнічна основна страва"-II місце - Осадчук Катерина;
- номінація "Страва з баранини"-I місце - Володін Владислав.
Дякуємо за активну участь всім учням та майстрам виробничого навчання. 

18 квітня 2016 відбувся грандіозний, конкурсний фестиваль NewFormat, в якому брали участь учні КВПУ Швейного та перукарського мистецтва, а педагоги училища виступали в ролі вболівальників. Всі отримали багато позитивних емоцій, подарунків від партнерів. Дякуємо всім за це чудове свято!

І звичайно, наші привітання переможниці - учениці 204 гр.

Абрамовій Ксенії,

яка посіла 3 місце в номінації MUSIC STAR (ROCK STAR & POP STAR)

13-14 квітня 2016р. КВПУ Швейного та перукарського мистецтва брало участь у міжрегіональному конкурсі моделей одягу

"Калинове намисто" серед учнів та студентів навчальних закладів України, що проходив у Калинівському Технологічному технікумі Вінницької обл. та посіло 2 місце у номінації "Втілення стилю"
Вітаємо з перемогою! Дякуємо всім учасникам конкурсу.

3 березня 2016 року на базі Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва відбувся урочистий концерт для ветеранів професійно-технічної освіти м. Києва до Міжнародного жіночого дня 8 березня. На святі були присутні жінки-педагоги від навчальних закладів ПТНЗ. Управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) представляв головний спеціаліст – Зозуля Володимир Петрович, навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у м. Києві методист – Мороз Ольга Володимирівна. Жінок-ветеранів вітали директор училища Наталія Аркадіївна Горбатюк та гуртки художньої самодіяльності: вокальний гурток «Діти світла», танцювальний «Street dance», театральний «Етуаль».Після закінчення свята присутні отримали солодкі подарунки.

15.02.2016 р. відбувся конкурс молодих дизайнерів одягу "Estel style", в якому учні нашого училища здобули такі призові місця:
- номінація "Нацональний фольклор"
ІІІ місце - Корнієнко Ірина - гр. МС- 21
- номінація "Прет-А- порте"
І місце - Щербакова Надія - гр. МС-11
ІІІ місце - Лецин Христина - гр. 211
Вітаємо наших переможців!!!

 

24 грудня

Спектакль "Три мушкетери"

 

        3 грудня 2015 року відбулася робоча зустріч голови Київської міської профспілки працівників житлово-комунального господарства та сфери послуг Сурмака Віктора Миколайовича з директором КВПУ швейного та перукарського мистецтва – Горбатюк Наталією Аркадіївною та головою профспілки КВПУ ШПМ – Баландіною Нелею Михайлівною.
         Під час візиту голова профспілки ознайомився з роботою Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва, оглянув матеріально-технічну базу, кабінети теоретичного та виробничого навчання, поспілкувався з учнями і відповів на всі поставленні запитання.
    Голова профспілки висловив щиру подяку керівництву училища за підготовку висококваліфікованих працівників в галузі, подякував за співпрацю та побажав плідної роботи.

Вітаємо нашу ученицю Мелдере Олександру! Вона потрапила у фінал наймасштабнішого  Фестивалю України  «Снігова королева» і  здобула титул "МІС АКТУАЛЬНІСТЬ". 

18 листопада 2015р.На базі ДНЗ "Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва" відбувся конкурс професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічних навчальних закладів м. Києва з професії "Перукар(перукар-модельєр)".

Наша майстер Шенкарук Юлія Вікторівна посіла І місцеВітаємо!

 

18.11.2015 р. на базі нашого училища відбулася консультація до конкурсного фестивалю NEW FORMAT для перукарів, візажистів і стилістів, яку проводив перукар, стиліст, призер чемпіонатів перукарського мистецтва Євгеній Калкатов. 

18 листопада 2015 р. на базі нашого училища  відбулася секція для слухачів курсів підвищення кваліфікації. В рамках якої майстрами та викладачами училища були проведені: урок теоретичного та виробничого навчання, тренінг та майстер-клас з різних професій.

12 листопада 2015р.

"Дебют першокурсника"

12.11.2015 н.р. на базі КВПУ швейного та перукарського мистецтва відбувся відбірковий тур до півфіналуВсеукраїнського конкурсу Estel "Снігова королева 2015", в якому брали участь учні нашого навчального закладу.
Призові місця здобули: 
І місце - Мелдере Олександра - гр № 303 - майстер в/н Рябкова І.Л., ІІ місце - Піголь Анастасія - гр № 303 - майстер в/н Рябкова І.Л. 
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ і БАЖАЄМО МЕЛДЕРЕ ОЛЕКСАНДРІ ПЕРЕМОГИ У ПІВФІНАЛІ!!

4-6.11.2015 р. відбувся І міжнародний кулінарний фестиваль BEST Cook FEST, де учні КВПУ Швейного та перукарського мистецтва брали участь і здобули такі призові місця:

 номінація "Індивідуальний практичний клас

- Ресторанний десерт"
2 місце - Олена Авдиш - гр.206(майстер в/н Литвинко Т.В.)
2 місце - Марина Шаповал - випускниця (майстер в/н Волинець Л.В.)

номінація "Індивідуальний практичний клас - Юніори
2 місце - Серафіма Цуканова - гр. 206 (майстер в/н Литвинко Т.В.)
3 місце - Дмитро Троценко - 105 гр.(майстер в/н Люта Г.Д.)
3 місце -Артем Воробйов - гр.206 (майстер в/н Литвинко Т.)
Вітаємо наших переможців!!!

З 19.10.2015 по 23.10.2015 в КВПУ швейного та перукарського мистецтва проведено тиждень фахової майстерності з професії "Кухар, кондитер"

20-22.10.2015 р. відбувся Сьомий міжнародний форум "Інноватика в сучасній освіті", де Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва отримало нагороду Лауреата конкурсу І ступеня у номінації: "Вектори інноваційного розвитку системи професійно-технічної освіти"

 

1 жовтня 2015 р. Арт майстерня. День Вчителя

 

17 вересня 2015 р. в рамках виставки InterCHARM УКРАЇНА 2015, відбувся відкритий відбірковий тур Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики, макіяжу, нарощування і декорування вій "Кубок Києва", де учениця 204 гр. Котляревська Яна (Майстер в/н Кривовяз О.І.) посіла І місце у номінації: "Модна жіноча укладка Кудрі & Хвилі"

 

16-18 вересня 2015 р. відбулася виставка "Inter CHARM УКРАЇНА 2015", на якій були представлені майстер – класи в форматі NON-STOP з перукарем-стилістом Міжнародного класу Євгенієм Калкатовим & Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва. Дякуємо за сумлінну співпрацю із студентами, майстрами та викладачами!

 Організатором національного проекту дизайнерського мистецтва «Fashion Globus Ukraine», віце-президентом конфедерації дизайнерів України Голдою Виноградською запропонована об’єднуюча акція, спрямована на підтримку навчальних закладів, посилення їх контактів з дизайнерами та підприємцями. 
     Формат заходу: круглий стіл «Інтегрований підхід до формування кадрового потенціалу: навчальний заклад - студент - роботодавець». Ідея заходу: виявлення проблем галузі та пошуку шляхів їх реального вирішення, привернення уваги суспільства до популяризації профтехосвіти в Україні.

      Акція відбулася 2 вересня в Київському ТВК «Глобус». Наше училище приймало активну участь у підготовці та проведенні цього заходу.

1 вересня 2015 р. 

 

10 серпня 2015 відбувся І етап VII Міжнародного конкурсу перукарського мистецтва «ЗІРКА ЕСТЕЛЬ -2015», в якому брали участь учні нашого училища. Вітаємо нашу переможницю Крячок Оксану - група № 204 (Майстер в/н В'язовська Ю.Д.), яка візьме участь у ІІ етапі конкурсу, що відбудеться у вересні 2015 р. у м. Санкт-Петербург. Номінація: ЖІНОЧИЙ МОДНИЙ ОБРАЗ/cut&color (стрижка та фарбування)
 

26 червня 2015 р. Випускний вечір

 

Переможці Чемпіонату Київської міської профспілки працівників ЖКХ та сфери послуг з гирьового спорту - учні групи № 208: І місце - Комаров Денис
ІІ місце - Журихін Владислав
ІІ місце - Кодгірі Віджай

9-11 червня 2015 року у м. Запоріжжі відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії "Перукар". У конкурсі брали участь 25 учасників з різних областей України. Київську область представляла учениця нашого училища Павлюк Євгенія, гр. №102 (майстер в/н Шенкарук Ю.В.), яка увійшла до десятки кращих учасників конкурсу. 

 

   14.05.2015 р. відбувся міський конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ за професією: "Кондитер". Призові місця отримали: ІІ місце - учениця 107 гр. - Мултих Єлизавета (майстер в/н Волинець Л.В. ); IV місце - учениця 307 гр. - Дараган Ольга (майстер в/н Мартинюк О.О.) Вітаємо наших переможців! 

14.05.2015 р. на базі Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва відбувся "Міський фестиваль пісень часів Великої Вітчизняної Війни" в якому брали участь 15 навчальних закладів ПТНЗ м. Києва 

29.04.2015 р. Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва брало участь у галузевому ярмарку вакансій, що проходив у Київському національному університеті технологій та дизайну одягу (КНУТД).

28 квітня 2015 р. відбулося підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Охорона праці очима дітей" з нагоди Дня охорони праці в Україні. Учениця 109-ї групи Янцен Вікторія (викладач з ОП - Тараненко О.М.) посіла І призове місце і була нагороджена дипломом і почесною грамотою.

24 квітня 2015 р. в рамках ХІІІ Міжнародного фестивалю перукарського мистецтва, моди і дизайну «КРИШТАЛЕВИЙ ЯНГОЛ» відбувся фінал IV Всеукраїнського Чемпіонату з колористики "ESTEL COLOR", де учениця 204 групи Чайка Марина посіла ІІ місце - у номінації: "креативне фарбування волосся" (Майстер в/н Рябкова І.Л.)

23 квітня 2015 р. у Київському вищому професійному училищі швейного та перукарського мистецтва відбулася родинно-патріотична зустріч з нагоди 70-річчя заснування училища.

9 квітня 2015 р.

На базі Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва в рамках "Профікласу перукарської майстерності - 2" відбулися творчі змагання учнів у номінаціях "Нова коса", "Стильні кучерики" на умовах Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики, макіяжу, нарощування та декорування вій. 
Журі конкурсу: ОЛЕКСІЙ АНТОНЮК – президент Спілки Перукарів України; ФІЛОНЕНКО ОЛЕНА – суддя національних чемпіонатів, майстер-експерт міжнародного класу; КОТЕ КАВЕЛАШВІЛІ – майстер-експерт міжнародного класу.  

07 квітня 2015 р. Ярмарок професій.

9 квітня 2015 р.

 На базі Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва відбулася презентація нового проекту Євгена Калкатова (арт-директора "Patrice Beaute" та "KUUL" в Україні, перукаря-стиліста міжнародного класу, призера чемпіонатів перукарського мистецтва) "Новий формат" для учнів професійно-технічних навчальних закладів України за напрямком підготовки перукарів.

14-15 березня 2015 р. Відвідування майстер-класів по боді-арту та візажу в рамках Ukrainian Body painting Weekend.

26 березня 2015 р.

Участь у святі “Краси та здоров’я ” у торговому центрі “Глобус” за підтримки журналу “Макіяж +You Professional”.

17 березня 2015 р.

Гості з Австрії — Alex Barendregt (засновник світової Боді-Арт асоціації) зі своєю дружиною Anna Barendregt (випускниця нашого училища) та головний редактор журналу “Макіяж +You Professional” Вікторія Писаренко. 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now